יעוץ לזוגיות: סקס בדייט ראשון. האם זה מה שגברים רוצים?

ייעוץ זוגי פסיכולוגיה אבולוציוניתאורן הוא מומחה לפסיכולוגיה אבולוציונית, ומשלב את הידע של תחום זה עם הפרקטיקה של הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי.
כאן תוכלו ללמוד מהי הפסיכולוגיה האבולוציונית.
טיפול CBTאורן נעזר בשיטות הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי (CBT), שהוא טיפול ממוקד שהוכח כיעיל ביותר לחרדות, כעסים, אכזבות, קינאה, דיכאון ונפילות בתחושת ערך עצמי. טיפול בבית שלכםכן. זה אפשרי בהחלט.
באמצעים האלקטרוניים של היום, טיפול אצלכם בבית הוא לא רק אפשרי - לפעמים הוא אפילו עדיף.

אורן מסביר מתי זה כך ולמה.
טיפול זוגי ואישיטיפול זוגי ואישי בתל-אביב.
אורן נעזר באינטרנט כדי לטפל גם מרחוק - בישראלים בחו"ל או באלה המרוחקים מת"א. אורן מייעץ בהתנדבות בפורום "סטארמד" באינטרנט.
מה באתר?איך למצוא מה?

הסבר כללי על תוכן האתר, תפריט ימני עם קישורים חשובים נוספים, תאור מבנה האתר, והנחיות לחיפוש טיפול או מידע.
בתקשורתלשמוע ולראות את אורן בהופעותיו ברדיו ובטלויזיה.

כמו כן, קישורים או קטעים מתוך מאמרים וראיונות שנערכו עימו בעיתונות הכתובה והאינטרנטית.
מאמרים בעבריתמאמרים של אורן בעברית
בכתבי-עת למדע ועוד, על טיפול זוגי ופרטני, על שפת-גוף, הבנת האדם ופסיכולוגיה אבולוציונית, ועל ספר ילדים שכתב, עם איורים של הילה חבקין.
אקדמיה ומחקרמאמרים מדעיים על התנהגות בעלי-חיים ובני אדם. ביניהם מאמר של אורן על דמעות ובכי כתקשורת, ומאמר ב- Science בו נכתב על תרומתו של אורן להבנת התקשורת בעולם החי. שפת-גוףאורן הוא מומחה מן השורה הראשונה לתקשורת בין אישית ולשפת גוף.
אורן מסביר כאן את שפת הגוף של האמת והשקר, ואת האמת והשקר על שפת הגוף .
מי אני?אורן הוא מומחה וחוקר תקשורת בין-אישית, מומחה לפסיכולוגיה אבולוציונית, ומטפל קוגניטיבי התנהגותי.
אורן עשה דוקטורט על התקשורת והחיזור בעולם החי.
למפת הגעה             טלפון:    050-6000083

כתובת:   פנחס רוזן 22,
               שיכון דן, תל-אביב
הקישו למפת הגעה וחנייה, דואר אלקטרוני ופרטי קשר נוספים...

איך לנהוג בתחילת הקשר? - להיות מפורשת. לומר את מה שאת רוצה שיקרה

סקס זה דבר חשוב. כמו מתנה משמעותית - זה לא תמיד לדייט הראשון.

התחלות קשר: "יחסים" או "יחסים מיניים"? רוב הגברים הם "בחורים טובים", כשנותנים להם הזדמנות. העניין הוא שלפעמים נשים מתקשות לתת להם הזדמנות, ובעיקר כאשר יותר חשוב להן לדעת כבר בהתחלה אם הוא נמשך אליהן. יחסים רבים מתחילים היום כאשר גבר ואשה מגיעים למיטה בפגישה הראשונה עד השלישית. לעיתים קרובות, גברים יוצאים מתוך ההנחה שזה מתאים גם לאשה, ושאולי היא לא רוצה "יחסים", אלא יחסי מין. הסיבה? – כי זה מתאים למה שהם רוצים כרגע, גם אם זה לא בדיוק מתאים להם לתדמית הכוללת של מה ש"נשים רוצות". כל עוד לא נאמר דבר אחר במפורש, זה מרגיע את המצפון שלהם, ויכול להשאיר את היחסים במסלול המיני בלבד, בלי שום קשר לאיכויות של האשה. כדאי לדעת שגברים רבים ינהגו אחרת, אם יידעו במפורש שהאשה שאיתה הם יוצאים לא מחפשת יחסי מין מזדמנים, אלא מחפשת יחסים וקשר קבוע. זה לא אומר שהם לא יזרמו עם הסטוץ, אבל "בחורים טובים" לא יימשכו קשר מיני לאורך זמן, כי הם ירצו להיות בסדר עם המצפון שלהם. כך שאם היחסים התחילו שם, חשוב שתגידי, במפורש, שאת מחפשת קשר קבוע. כן, גם איתו. אם הוא יידע במפורש שאת איתו לא רק בשביל הסקס, הוא יגיע מהר יותר לשלב הבא שבו יצטרך להחליט: אם בכלל להמשיך את הקשר, כשבעצם הוא רק רצה סקס טוב וחופשי ממחוייבויות, או – איך הוא ממשיך את הקשר מכאן ולהבא, כקשר זוגי. רק שהמפורש הזה צריך להיות באמת ברור, כי אחרת הוא כבר יצליח לספר לעצמו סיפורים למה הוא אולי חשב אחרת. ופעמים רבות כאן בדיוק הקושי: לומר לו שאת חושבת עליו ברצינות (כפוטנציאל לבן זוג קבוע), כאשר מנגד קיים החשש שאולי הוא לא.
אם הטיפ הזה חשוב לכם, שימרו אותו במועדפים או כחלון נפרד על המסך, כתזכורת, ועיינו בו שוב, כשתרגישו צורך.

ד"ר אורן חסון

האתר בתהליך שידרוג, והדף הנוכחי מתאים למסך המחשב ולא לסלולרי. לאתר המשודרג הקישו על "מה באתר?"

לתשומת לבכם : בהתחשב במצב, עלות הפגישות תהיה בהתאם למציאות ממנה אתם באים.
- דברו איתי

טל. 050-6000083

קשר : טלפון, ווטסאפ או מייל oh.tipul@gmail.com

טיפים לזוגיות טובה

אל אוסף הטיפים הכולל אוסף כלל הטיפים לזוגיות, לאסרטיביות, ולהתנהלות אישית
כאן תמצאו טיפים שונים בענייני התחלות קשר, זוגיות והתנהלות אישית. מה עושים כשהוא לא רציני מספיק? מה עושים עם הגבר הנשוי שהתאהב בך? האם להתעקש ולחפור להם עד שיבינו מה אתם רוצים מהם? איך להתמודד עם הורים ביקורתיים? ובכלל, "האם זה הגיוני?"


כדי לראות את יתר הטיפים, הקישו על הפרפר מימין...

Valid CSS!