בעלי מתעורר מינית מנשים אחרות | ד"ר אורן חסון

הוא מתעורר מינית מנשים אחרות! איך אני מתמודדת עם זה?

מה עושים כשזה רע, אבל אי אפשר אחרת?

הוא מתעורר מינית מנשים אחרות

שאלה שאני מקבל מדי פעם: ברגע של פתיחות הוא סיפר לי שלפעמים הוא מתעורר מינית כשהוא רואה אשה אחרת. איך אני מתמודדת עם זה? אני מרגישה נבגדת.

תשובה: בין אם תרצי ובין אם לאו, דברים כאלה קרו וייקרו, וכשהוא יראה או ייגע ואפילו במקרה באשה אחרת, לפעמים הוא יתעורר מינית. זה לא משהו ברצונו או שלא ברצונו, וזה לא משהו שברצונן של הנשים או שלא ברצונן. כך הביולוגיה שלנו, של בני אדם, גברים כנשים, וכך הפסיכולוגיה שלנו. זה לא אומר שיש כאן משהו מכוון או רגשי.

לא תמיד קל לקבל את זה. אם לא גדלת לקבל את העניין הזה כתופעה טבעית, זה יכול להיות מביך, פוגע ומאיים. קחי בחשבון שהעובדה שהוא פתח זאת בפנייך, היא לטובתו ולא לחובתו. זה אומר שהוא הרגיש מספיק בנוח איתך, למרות השמרנות שלך. ואני מניח שגם את, בסרטים מסויימים, ברגעים רומנטיים מסויימים, מרגישה עוררות מינית. זה נורמלי, והייתי מודאג יותר אם זה לא היה קורה לך. השתמשי בהבנה שלך את עצמך כדי להבין אותו טוב יותר, ועם פחות פחדים. אצל גברים העוררות המינית הלא רגשית נפוצה יותר מאשר אצל נשים, וגם חזקה יותר (בשל הצטברות הזרע שיש לפרוק אותו אחת לכמה ימים, כך או או אחרת, מה שמעורר יותר מחשבות מיניות), אבל אין זה אומר דבר וחצי דבר על כוונות או רצון לממש זאת.

על מאגר הטיפים ליחסים ולהתמודדות אישית

את מרבית מאגר הטיפים בנושאים של זוגיות ושל עבודה אישית כתבתי בעקבות שאלות שנשאלתי ב פורום האינטרנט שאני מנהל , ועיבדתי את תשובותי לטיפים באתר שלי. הקישו כאן כדי לראות מאגר הטיפים הכולל .

אם הטיפ הנוכחי חשוב לכם, שימרו אותו במועדפים או כחלונית נפרדת על המסך, כתזכורת, ועיינו בו שוב, כשתרגישו צורך.