התמודדות עם מאסטר במסרים כפולים | ד"ר אורן חסון

מסרים כפולים - איך מתמודדים איתו?

מסרים כפולים: הציפיות, האכזבות וההחלטות

כשהוא שולח מסרים כפולים

את לא מבינה מה הוא באמת רוצה. הוא החליט להיפרד, אולי כדי להתנסות עוד לפני שהוא מתמסד, אולי כי הוא רוצה הפסקה כדי לדעת מה הוא באמת רוצה, ואולי מסיבות אחרות. אבל הוא ממשיך לתת לך מסרים עד כמה הוא אוהב אותך, ועד כמה את חסרה לו. אלא שהוא לא עושה שום דבר בעניין, ואת, שרצית אותו כל כך, כבר לא מבינה שום דבר, ולא יכולה יותר.

הוא נותן לך מסרים כפולים. לא פלא שאת משתגעת. זה מה שמסרים כפולים עושים. את כבר לא יודעת מה נכון ומה לא. אם את רוצה לשמור על שפייות, הסיקי את המסקנות. אם הוא רוצה שתחזרו להיות ביחד - שייתן לך מסרים חד משמעיים. אם הוא נותן מסרים כפולים, זה אומר שחשוב לו יותר האגו שלו (שהוא יכול, ושיש מי שרוצה אותו), ואולי לשמור אותך על אש קטנה עד שיסיים את ההרפתקאות שלו, אם בכלל, מאשר לדאוג לך, ולשלמות הנפשית שלך. או שהוא לא אדם יציב ששולט ברגשותיו, שלא פעם זה די אותו הדבר. חשבי על זה קצת כדי להבין מה זה באמת אומר עליו, וחשבי גם אם זה מה שאת באמת מאחלת לעצמך כבן זוג – למרות הדברים הטובים, האחרים, שיש בו.

על מאגר הטיפים ליחסים ולהתמודדות אישית

את מרבית מאגר הטיפים בנושאים של זוגיות ושל עבודה אישית כתבתי בעקבות שאלות שנשאלתי ב פורום האינטרנט שאני מנהל , ועיבדתי את תשובותי לטיפים באתר שלי. הקישו כאן כדי לראות מאגר הטיפים הכולל .

אם הטיפ הנוכחי חשוב לכם, שימרו אותו במועדפים או כחלונית נפרדת על המסך, כתזכורת, ועיינו בו שוב, כשתרגישו צורך.