איך לבחור בין שני גברים? | ד"ר אורן חסון

איך בוחרים בין חבר למאהב?

יש לי חבר, ורומן עם גבר אחר: במי לבחור?

איך לבחור בין שני גברים?

את לא יכולה לאהוב באמת ולהעריך גבר, כמו בן זוגך הנוכחי, כשאת מרחיקה את עצמך ממנו רגשית, ונמצאת במקביל בכל פעם גם בקשר עם גבר אחר. גם מבחינתך זה לא יחזיק מעמד לאורך זמן, ובודאי אם יתגלה לו, במקרה או לא במקרה, מה את עושה. בנוסף, זה גם לא עושה לך טוב לעתיד. תפיסתך את הזוגיות בהכרח תהיה צינית יותר, ואולי גם תהיי חשדנית יותר באשר לבני זוגך. לתפיסה הרומנטית יש מקום בלכידות ובחיזוק הזוגיות לאורך זמן, ואת איבדת אותה. אולי כדאי לחפש אותה מחדש. למענך.

יותר מזה, הקשר הנוכחי שלך מפריע לך ליצור קשרים חדשים. תארי לעצמך עד כמה קל היה יכול להיות לך בקשר עם הבחור החדש שלך, לולא היית בקשר אחר. יותר מזה, תארי לעצמך גם עד כמה הקשר איתו היה יכול להיות קשר שבנוי נכון. במצב הנוכחי, יתכן שהחבר החדש שלך יתקשה לבטוח בך בעתיד. אחרי הכל, הוא מסתכל עלייך ומבין שאין לך בעיה מוסרית להיות בקשר עם שני גברים במקביל. מי ערב לו שלא תהיי מוכנה לעשות גם לו אותו הדבר בהמשך? במילים אחרות, הצורך שלך לוודא שתמיד יהיה לך מישהו, גם אם הוא לא הגבר המתאים, עלול להתנקם בך בהמשך.

את בקשר שאת לא באמת רוצה. למה שלא תחפשי לך קשר שאת באמת רוצה? אם זה בן הזוג החדש, והוא באמת יבטח בך, נפלא, ואם לא, לפחות תהיי פנוייה לקשר חדש, ותוכלי לבנות אותו נכון. הצורך שלך להשאיר רגל אחת ביבשה, בדרך כלל מזיק. לפעמים, רק אם תרשי לעצמך להכניס, מדי פעם, את שתי הרגליים אל תוך הבוץ (כלומר, להישאר לבד), תוכלי באמת להרגיש נקייה אחר-כך.

על מאגר הטיפים ליחסים ולהתמודדות אישית

את מרבית מאגר הטיפים בנושאים של זוגיות ושל עבודה אישית כתבתי בעקבות שאלות שנשאלתי ב פורום האינטרנט שאני מנהל , ועיבדתי את תשובותי לטיפים באתר שלי. הקישו כאן כדי לראות מאגר הטיפים הכולל .

אם הטיפ הנוכחי חשוב לכם, שימרו אותו במועדפים או כחלונית נפרדת על המסך, כתזכורת, ועיינו בו שוב, כשתרגישו צורך.