יש לי בן זוג חדש. הצילו! | ד"ר אורן חסון

בן זוג חדש, תדמית חדשה: האם הוא מתאים לי?

כאשר הוא שונה ממה שרציתי - האם לברוח?

יש לי בן זוג חדש - לברוח?

מדי פעם אני מקבל פנייה שכזו: "הוא לא הטיפוס שאני מתאהבת בו. יצאנו תקופה מסוימת ורק לאחרונה אני מרגישה שגילתי בו צדדים אחרים, ואנחנו נפתחים עם הזמן. אבל איך אני יכולה לדעת אם זאת "אהבה", או אם זו תלות שמקורה במגע ובזמן שעשו את שלהם?

כן נעים לי איתו, אבל אני לא מרגישה שזה ה-חיבור הכי מושלם, כי אני בד"כ יותר מתחברת לגברים מסוג אחר. מה שנכון הוא שעם הזמן אני כן יותר ויותר מרגישה שאני אוהבת אותו. כל זה מבלבל אותי, ואני לא מבינה."

תשובה: אם את אוהבת אותו, ואם את חושבת שתמשיכי להתאהב בו, ואם את חושבת שהוא טוב לך, אל תיבהלי מהעובדה שהוא לא מה שחשבת שמתאים לך. מה שכנראה מדאיג אותך הוא שהעובדה שהוא שונה ממה שחשבת שאת רוצה, משנה משהו בתדמית שלך את עצמך. כי את מרגישה כאילו שאת לובשת פתאום בגד שאת לא רגילה, או בצבעים שונים שלא האמנת שתלבשי, או עם תספורת חדשה, ועדיין לא התרגלת לתדמית החדשה שלך. אם זה מרגיש לך טוב, סימן הוא שיש בך דברים שאינך מכירה עדיין. אל תפחדי להמשיך וללמוד את עצמך.

על מאגר הטיפים ליחסים ולהתמודדות אישית

את מרבית מאגר הטיפים בנושאים של זוגיות ושל עבודה אישית כתבתי בעקבות שאלות שנשאלתי ב פורום האינטרנט שאני מנהל , ועיבדתי את תשובותי לטיפים באתר שלי. הקישו כאן כדי לראות מאגר הטיפים הכולל .

אם הטיפ הנוכחי חשוב לכם, שימרו אותו במועדפים או כחלונית נפרדת על המסך, כתזכורת, ועיינו בו שוב, כשתרגישו צורך.