ייעוץ זוגי טלפוני או ייעוץ פרטני טלפוני

ייעוץ טלפוני חד פעמי

שיחה טלפונית חד-פעמית – מה זה?

ייעוץ זוגי בטלפון

שיחה שבה נוכל לדבר ולחשוב ביחד באופן ממוקד על מה שחשוב לך, כמו יחסים (הקשר הזוגי, לפעמים אפילו משולש בלתי אפשרי, יחסים משפחתיים ויחסי עבודה), כמו חרדות ולחצים, התמודדות עם כעסים, עם קינאה או עם מצב רוח ירוד, להבין "תקיעות" מתמשכת במצבים שנראים ללא מוצא וללמוד איך מקבלים החלטות לא פשוטות, או להעלות עניינים אישיים וזוגיים אחרים.

משך השיחה הוא שעה (60 ד'), שבמהלכה תוכלי או תוכל להיעזר בנסיוני המקצועי על מנת להבין ולחדד את מצב העניינים הקיים, להבין את הדילמות יותר לעומק, ולקבל נקודת מבט חיצונית, מקצועית, ועם זאת גם אמפתית. בסיום הפגישה יהיו לך כיוונים ותשובות לשאלה איך ממשיכים מכאן והלאה – בין אם לענייני קבלת החלטות מיידית, בין אם לבחינת האפשרות לשינוי גישה ביחסים ובתקשורת הבין-אישית כאמצעי לשינוי של משהו שלא עובד כראוי, בין אם הכוונה לשאלות שצריך יהיה לקבל עבורן תשובה בטרם החלטה, ובין אם לקבל הסבר על המשך ליווי מקצועי, ועל שיטות וסוגי טיפול, אם יהיה צורך בזה.

שעת השיחה הטלפונית החד פעמית נעשית בתמורה לתשלום נוח בהרבה מזה של פגישה טיפולית רגילה. במידה שיוחלט על המשך טיפול, מחיר הפגישה הזו יופחת מעלות הפגישה הבאה.

מה פתאום שיחה טלפונית חד פעמית?

מאז שנת 2005 אני מנהל פורום ליחסים ולזוגיות באתר סטארמד . עניתי בו על הרבה למעלה מ 10,000 שאלות, וסייעתי לגולשים רבים בעניינים דחופים שקיבלו מענה חינמי, כמו מרופא הקופה, בתוך מספר שעות ועד למספר קטן של ימים מאז משלוח ההודעה.

החיסרון הבולט של פורום באינטרנט הוא שזוהי במה פומבית, ולכן דורשת אנונימיות (הגולשים מתבקשים, לטובתם, להסתיר מידע אישי שמסגיר את זהותם), ובכך שהיריעה קצרה. הפונה שואל/ת שאלה, לא פעם התשובה ארוכה מהשאלה עצמה, לפעמים יש המשך קצר של דיאלוג, ובכך זה מסתיים. האפשרויות להרחיב יותר במסגרת הזו מוגבלות בשל הדרישה לאנונימיות ובשל מגבלות המדיום.

ההבנה שיש צורך במסגרת ביניים, בין שאלה בפורום לבין טיפול, היא שהעלתה בי את הרעיון, כבר לפני שנים רבות, להציע לפונים אלי את האפשרות של שיחה טלפונית חד פעמית. שיחה כזו סוגרת את הפער הקיים בין הפורום המוגבל והפומבי לבין טיפול כסידרה של פגישות מחייבת ומתמשכת. היא מספקת לאנשים רבים את הצורך ביותר ממה שאני יכול להעניק להם במסגרת הפורום, אבל במצב שבו הם עוד לא מוכנים, ואולי גם לא רוצים, לא יכולים או לא צריכים להתחייב לטיפול.

שיחת הטלפון החד פעמית, במחיר נוח, היתה להצלחה. המסגרת הזו מקלה על הנזקקים לפנות לעצה מקצועית, ומאפשרת לי להקל ולתת כיוון ודרכי חשיבה חשובים לגברים ולנשים שפנו אלי בעניינים בעלי משמעות שאין להם עם מי להתייעץ בהם. על הערך של השיחה הזו לפונים אלי יכולה להעיד גם העובדה שכחמישית מבין אלו שהיו אצלי בשיחה חד פעמית, המירו אותה מאוחר יותר, לפעמים מיידית ובדרך כלל לאחר חודש או חודשיים, בפגישות טיפוליות מסודרות, לפעמים בטלפון בלבד, לפעמים בקליניקה או בוידיאו אונליין, ולפעמים באופן משולב.

איך עושים את זה?

  • צרו איתי קשר, טלפונית או בווטסאפ.
  • הודעה כתובה ניתן להשאיר לי בכל שעה משעות היום והלילה, ואענה לכם כשאוכל.
  • נמצא זמן לשיחה מקדימה קצרה, כדי שאוכל לוודא שאני איש המקצוע המתאים לעניין שלכם.
  • נקבע מועד שבו נוכל שנינו להתפנות בלעדית לשיחה של שעה ללא הפרעות.
  • התשלום ייעשה בביט, פייבוקס או העברה בנקאית, לפי הנוחות.
  • מספר הטלפון שלי: 050-6000083

משוב

משוב לייעוץ טלפוני חד פעמי: צילום מסך Whatsapp, לאחר מחיקת פרטים מזהים.

משוב לייעוץ טלפוני חד פעמי